USŁUGI
O firmie

Witamy Państwa na stronie firmy Radio-Telecom - krakowskiego dostawcy multimediów.

Firma nasza istnieje od 1995 roku i zajmuje się systemami łączności i transmisji danych.
Od 2002 roku dostarcza dostęp do Internetu dla wielu mieszkańców Krakowa, a od 2012 dostarcza usługi cyfrowej telewizji kablowej najnowszej generacji.
Więcej na temat dostępu do Internetu i oferowanych przez nas szybkości oraz różnic pomiedzy łączami znajdziecie Państwo w dziale Dostęp do Internetu.

Wszystkie osoby zainteresowane naszymi promocyjnymi ofertami na niezawodny, szybki i tani dostęp do Internetu, Telewizję i Telefonię cyfrową zapraszamy do działu PROMOCJE.

Tereny objęte naszym zasięgiem można sprawdzić w dziale ZASIĘG. Jeżeli nie znajdziecie Państwo tam swojej lokalizacji - skontaktujcie się z nami - KONTAKT ponieważ wasza lokalizacja może być właśnie w trakcie realizacji inwestycji.

Przypominamy, że na podstawie wystawianych przez nas faktur VAT, każdy nasz Abonent może obniżyć o 18% rzeczywisty koszt abonamentu poprzez skorzystanie z ulgi internetowej przy składaniu rocznego zeznania podatkowego PIT (odliczenia można dokonać od kwoty nie większej niż 760 zł).

Zainteresowanych superatrakcyjną - praktycznie darmową telefonią internetową zapraszamy na naszą stronę www.telfree.eu.

Od początku prowadzenia działalności gospodarczej podstawowym naszym założeniem jest osiąganie stawianych sobie celów ze szczególnym uwzględnieniem uczciwości, solidności
i obustronnego zadowolenia z długofalowej współpracy z naszymi partnerami.
W związku z tym w naszych umowach nie muszą Państwo z niepokojem wyszukiwać zapisów umieszczonych na końcu "drobnym druczkiem", lub w załączniku do załącznika.
Wszystko jest podane przejrzyście i wyraźnie, a zapisy szczególnie istotne dla Klienta są wytłuszczone.
 INFORMACJE
Copyright © 2007 [Radio-Telecom]. All rights reserved | Design by: Projektowanie stron e-Media Małopolska
Wszystkie wymienione na tych stronach nazwy produktów lub usług objęte ochroną prawną należą do ich właścicieli i są wymienione jedynie ze względów informacyjnych.
We wszelkich sprawach związanych z usługami dostępu do internetu i zawartością niniejszych stron prosimy o kontakt.