USŁUGI
Dokumenty

Przypominamy, ze na podstawie wystawianych przez nas faktur VAT, każdy nasz Abonent może obniżyć o 18% rzeczywisty koszt abonamentu poprzez skorzystanie z ulgi internetowej przy składaniu rocznego zeznania podatkowego PIT (odliczenia można dokonać od kwoty nie większej niż 760 zł).

Wszystkie poniższe dokumenty uwzględniają zmianę stawki podatku VAT z 22% na 23% wchodzącą w życie od 1.01.2011 r.

Druki związane z dostępem do Internetu:

Poniżej zostały umieszczone dokumenty związane ze świadczeniem usługi dostępu do Internetu:

1. Umowa o świadczenie usługi dostępu do internetu INFOSTRADA RT - PDF

2. Cennik podstawowych usług dostępu do Internetu INFOSTRADA RT - PDF3. Aneks "Router u Abonenta za darmo !!!" - PDF


Druki związane z promocjami:

Uwaga: Więcej informacji na temat promocji znajduje się : TUTAJ

1. Regulamin Promocji "Podłączenie za Grosze" to wyjątkowa możliwość założenia Internetu w super cenach !!! - PDF. Naprawdę można rozpocząć korzystanie z Internetu w sieci Radio-Telecom płacąc za podłączenie jedynie 123 grosze brutto !!!


Dla Abonentów zamieszkałych na terenach objetych nasza siecią światłowodową (Dąbie, Grzegórzki,Zwierzyniec, Bronowice) przygotowaliśmy specjalne niezwykle atrakcyjne promocje:

2. Aneks "MISTRZOWSKA 2012 SOLO-24" to szybkości do 65 Mb/s w super cenach przy okresie promocji 24 miesięcy!!! - PDF. Rewelacyjna promocja, dzięki której łącze niesymetryczne o prędkości 1,5 Mb/s można już mieć za 39 zł brutto, 35 Mb/s za 65 zł brutto, a 65 Mb/s za 78 zł brutto miesięcznie !!! Promocja ulega automatycznemu przedłużeniu na TYCH SAMYCH WARUNKACH. Operator gwarantuje Abonentowi niezmienność ceny i warunków świadczenia usługi. Możliwość podłączenia routera Abonenta bez dostatkowych opłat.

3. Aneks "INTERNET SOLO 12" to szybkości do 65 Mb/s w super cenach przy okresie promocji 12 miesięcy!!! - PDF. Promocja, dzięki której łącze niesymetryczne o prędkości 1,5 Mb/s można już mieć za 39 zł brutto, 10 MB/s za 62 zł brutto, 15 Mb/s za 65 zł brutto a 30 Mb/s za 78 miesięcznie !!! Promocja ulega automatycznemu przedłużeniu na TYCH SAMYCH WARUNKACH. Operator gwarantuje Abonenetowi niezmienność ceny i warunków świadczenia usługi. Możliwość podłączenia routera Abonenta bez dodatkowych opłat.


Promocje specjalnie dla Studentów:

1. Regulamin Promocji "Podłączenie za Grosze" to wyjątkowa możliwość założenia Internetu w super cenach !!! - PDF. Promocja ta daje wyjątkową możliwośc studentom. Dzięki jej zapisom każdego studenta stać na podłączenie Internetu nawet na okres tylko do końca roku akademickiego !!!

2. Aneks "INTERNET SOLO 12" to szybkości do 65 Mb/s w super cenach przy okresie promocji do końca roku akademickiego!!! - PDF. Studenci lubią prędkość!!! Promocja, dzięki której łącze niesymetryczne o prędkości 1,5 Mb/s można już mieć za 39 zł brutto, 10 MB/s za 62 zł brutto, 15 Mb/s za 65 zł brutto a 30 Mb/s za 78 miesięcznie !!! Operator gwarantuje Abonenetowi niezmienność ceny i warunków świadczenia usługi. Możliwość podłączenia routera Abonenta bez dodatkowych opłat.Nasze wcześniejsze promocje:


1. Aneks "Super Szybko - Super Tanio" to szybkości do 12 Mb/z w super cenach !!! - PDF. Rewelacyjna promocja, dzięki której łącze niesymetryczne o prędkości 2 MB/s można już mieć za 59,50 zł brutto, 6 MB/s za 67,50 zł brutto, a 12 Mb/s za 89,70 zł brutto miesięcznie !!! Można także zwiększyć o 100% przepustowość w kierunku do Internetu za 5,10 zł brutto. Każdy Abonent może wybrać odpowiadający Mu okres obowiązywania promocji pomiędzy: 18, 24 i 36 miesięcy. W tym okresie Operator gwarantuje Mu niezmienność warunków świadczenia usługi.

2. Aneks "300% Normy" to możliwość nawet trzykrotnego (do 1,5 Mb/s) zwiększenia prędkości bez zmiany niskiego abonamentu !!! - PDF. Ta promocja spotkała się z bardzo dużym odzewem Abonentów. W prosty sposób można trzykrotnie zwiekszyć swoją prędkość w dostepie do Internetu nie wydając nawet złotówki wiecej. Także tutaj można zwiększyć o 100% przepustowość w kierunku do Internetu za 5,10 zł brutto. Każdy Abonent może wybrać odpowiadający Mu okres obowiązywania promocji pomiędzy: 18, 24 i 36 miesiącami, a w tym okresie Operator gwarantuje Mu niezmienność warunków świadczenia usługi.

3. Aneks "Czas Przyśpiesza" to całkiem nowatorska super propozycja promocyjna. - PDF. Im dłużej będziesz naszym abonentem - tym większą prędkością dostępu do Internetu będziesz się cieszył przez CAŁY okres promocji za ten sam niski abonament. W ofercie prędkości nawet do 10 Mb/s !!! Każdy Abonent może wybrać odpowiadający Mu okres obowiązywania promocji pomiędzy: 12, 18, 24 i 36 miesięcy, a w tym okresie Operator gwarantuje Mu niezmienność warunków świadczenia usługi.

4. Aneks "Router u Abonenta za darmo" - PDF. Tak, to także nie pomyłka ! Wyjątkowo u nas możliwe jest bezpłatne dzielenie łącza internetowego na wiele komputerów !!! Możliwe jest także wypożyczanie lub zakup routerów przewodowych i bezprzewodowych na atrakcyjnych warunkach. Konfiguracja GRATIS !!!Dla odczytania plików typu PDF należy pobrać z Internetu darmowy program Adobe Reader dostępny pod adresem: http://www.adobe.com/uk/products/acrobat/readstep2_allversions.html


Ostatnia aktualizacja strony: 9.08.2012
 INFORMACJE
Copyright © 2007 [Radio-Telecom]. All rights reserved | Design by: Projektowanie stron e-Media Małopolska
Wszystkie wymienione na tych stronach nazwy produktów lub usług objęte ochroną prawną należą do ich właścicieli i są wymienione jedynie ze względów informacyjnych.
We wszelkich sprawach związanych z usługami dostępu do internetu i zawartością niniejszych stron prosimy o kontakt.