USŁUGI
Promocje


1. Promocja na usługę dostępu do cyfrowej telewizji - PDF. Promocja na usługę dostępu do cyfrowej telewizji skierowana do obecnych oraz nowych klientów sieci Radio-Telecom.

2. Cennik usług telefonicznych - PDF. Telefonia dostępna jako jedna usługa lub w pakietach z telewizją i internetem.


Aktualne Promocje
1. Promocja WYJĽTKOWA na usługę dostępu do Internetu - PDF. Promocja na usługę dostępu do Internetu.

2. Promocja WYJĽTKOWA na usługę dostępu do Internetu i cyfrowej telewizji - PDF. Promocja na usługę dostępu do Internetu i cyfrowej telewizji.Nasze wcześniejsze promocje:


1. Promocja PLATYNOWA na usługę dostępu do Internetu - PDF. Promocja na usługę dostępu do Internetu skierowana do obecnych klientów sieci Radio-Telecom.

2. Promocja PLATYNOWA na usługę dostępu do Internetu i cyfrowej telewizji - PDF. Promocja na usługę dostępu do Internetu i cyfrowej telewizji skierowana do obecnych klientów sieci Radio-Telecom.

3. Promocja ZŁOTA na usługę dostępu do Internetu - PDF. Promocja na usługę dostępu do Internetu skierowana do nowych klientów sieci Radio-Telecom.

4. Promocja ZŁOTA na usługę dostępu do Internetu i cyfrowej telewizji - PDF. Promocja na usługę dostępu do Internetu i cyfrowej telewizji skierowana do nowych klientów sieci Radio-Telecom.

5. Regulamin Promocji "Podłączenie za Grosze" to wyjątkowa możliwoąć założenia Internetu w super cenach !!! - PDF. Naprawdę można rozpocząć korzystanie z Internetu w sieci Radio-Telecom płacąc za podłączenie jedynie 123 grosze brutto !!!

6. Promocja "MISTRZOWSKA 2012 SOLO-24" to szybkości do 65 Mb/s w super cenach przy okresie promocji 24 miesięcy!!! - PDF. Rewelacyjna promocja, dzięki której łącze niesymetryczne o prędkoąci 1,5 Mb/s można już mieć za 39 zł brutto, 35 Mb/s za 65 zł brutto, a 65 Mb/s za 78 zł brutto miesięcznie !!! Promocja ulega automatycznemu przedłużeniu na TYCH SAMYCH WARUNKACH. Operator gwarantuje Abonentowi niezmienność ceny i warunków świadczenia usługi. Możliwość podłączenia routera Abonenta bez dostatkowych opłat.

7. Promocja "INTERNET SOLO 12" to szybkości do 65 Mb/s w super cenach przy okresie promocji 12 miesięcy!!! - PDF. Promocja, dzięki której łącze niesymetryczne o prędkości 1,5 Mb/s można już mieć za 39 zł brutto, 10 MB/s za 62 zł brutto, 15 Mb/s za 65 zł brutto a 30 Mb/s za 78 miesięcznie !!! Promocja ulega automatycznemu przedłużeniu na TYCH SAMYCH WARUNKACH. Operator gwarantuje Abonenetowi niezmienność ceny i warunków świadczenia usługi. Możliwość podłączenia routera Abonenta bez dodatkowych opłat.

8. Regulamin Promocji "Podłączenie za Grosze" to wyjątkowa możliwość założenia Internetu w super cenach !!! - PDF. Promocja ta daje wyjątkową możliwośc studentom. Dzięki jej zapisom każdego studenta stać na podłączenie Internetu nawet na okres tylko do końca roku akademickiego !!!

9. Promocja "INTERNET SOLO 12" to szybkości do 65 Mb/s w super cenach przy okresie promocji do końca roku akademickiego!!! - PDF. Studenci lubią prędkość!!! Promocja, dzięki której łącze niesymetryczne o prędkości 1,5 Mb/s można już mieć za 39 zł brutto, 10 MB/s za 62 zł brutto, 15 Mb/s za 65 zł brutto a 30 Mb/s za 78 miesięcznie !!! Operator gwarantuje Abonenetowi niezmienność ceny i warunków świadczenia usługi. Możliwość podłączenia routera Abonenta bez dodatkowych opłat.

10. Aneks "Super Szybko - Super Tanio" to szybkości do 12 Mb/z w super cenach !!! - PDF. Rewelacyjna promocja, dzięki której łącze niesymetryczne o prędkości 2 MB/s można już mieć za 59,50 zł brutto, 6 MB/s za 67,50 zł brutto, a 12 Mb/s za 89,70 zł brutto miesięcznie !!! Można także zwiększyć o 100% przepustowość w kierunku do Internetu za 5,10 zł brutto. Każdy Abonent może wybrać odpowiadający Mu okres obowiązywania promocji pomiędzy: 18, 24 i 36 miesięcy. W tym okresie Operator gwarantuje Mu niezmienność warunków świadczenia usługi.

11. Aneks "300% Normy" to możliwość nawet trzykrotnego (do 1,5 Mb/s) zwiększenia prędkości bez zmiany niskiego abonamentu !!! - PDF. Ta promocja spotkała się z bardzo dużym odzewem Abonentów. W prosty sposób można trzykrotnie zwiekszyć swoją prędkość w dostepie do Internetu nie wydając nawet złotówki wiecej. Także tutaj można zwiększyć o 100% przepustowość w kierunku do Internetu za 5,10 zł brutto. Każdy Abonent może wybrać odpowiadający Mu okres obowiązywania promocji pomiędzy: 18, 24 i 36 miesiącami, a w tym okresie Operator gwarantuje Mu niezmienność warunków świadczenia usługi.

12. Aneks "Czas Przyśpiesza" to całkiem nowatorska super propozycja promocyjna. - PDF. Im dłużej będziesz naszym abonentem - tym większą prędkością dostępu do Internetu będziesz się cieszył przez CAŁY okres promocji za ten sam niski abonament. W ofercie prędkości nawet do 10 Mb/s !!! Każdy Abonent może wybrać odpowiadający Mu okres obowiązywania promocji pomiędzy: 12, 18, 24 i 36 miesięcy, a w tym okresie Operator gwarantuje Mu niezmienność warunków świadczenia usługi.

13. Aneks "Router u Abonenta za darmo" - PDF. Tak, to także nie pomyłka ! Wyjątkowo u nas możliwe jest bezpłatne dzielenie łącza internetowego na wiele komputerów !!! Możliwe jest także wypożyczanie lub zakup routerów przewodowych i bezprzewodowych na atrakcyjnych warunkach. Konfiguracja GRATIS !!!

Dla odczytania plików typu PDF należy pobrać z Internetu darmowy program Adobe Reader dostępny pod adresem: http://www.adobe.com/uk/products/acrobat/readstep2_allversions.html


Ostatnia aktualizacja strony: 9.08.2012
 INFORMACJE
Copyright © 2007 [Radio-Telecom]. All rights reserved | Design by: Projektowanie stron e-Media Małopolska
Wszystkie wymienione na tych stronach nazwy produktów lub usług objęte ochroną prawną należą do ich właścicieli i są wymienione jedynie ze względów informacyjnych.
We wszelkich sprawach związanych z usługami dostępu do internetu i zawartością niniejszych stron prosimy o kontakt.