USŁUGI
Ciekawe Pliki

W tym miejscu umieszczamy pliki, które mogą być Państwu przydatne. Wystarczy kliknąć na daną pozycję, aby rozpocząć ściąganie pliku. Każdy plik jest krótko opisany tak, aby wiadomo było do cego służy.

I. Wersje instalacyjne programów antywirusowych
- można wybrać jednen z poniższych programów

1. AntiVir Personal Edition Classic - Całkiem udany program antywirusowy.
Wersja darmowa do zastosowań niekomercyjnych. Wykonuje automatyczną codzienną aktualizację bazy wirusów.
W wersji darmowej nie zawiera skanera on-line poczty elektronicznej.

instalacja dla Windows 2000/XP/Vista (21 MB)
instalacja dla Linux/FreeBSD/Solaris (40 MB)

2. avast! 4 Home Edition 4.7.942 Windows XP PL (16,2 MB)
Bardzo dobry program antywirusowy zaprojektowany specjalnie do domowego użytku. Najważniejsze funkcje to: ochrona powłoki, automatyczne uaktualnienia, prosty interfejs użytkownika, ochrona przed wirusami rezydującymi w pamięci. Program jest zintegrowany z działaniem programów p2p, siecią lokalną, współpracuje z procesorami i windowsem 64 bitowym.

II. Wersje instalacyjne Ścian ogniowych (firewall)
- można wybrać jeden z ponizszych programów

1. Kerio Personal Firewall PL (6,3 MB)
Program ten należy do najłatwiejszych w obsłudze programów tego typu, a jednocześnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

2. ZoneAlarm (40 MB)
Producent oddaje nam do bezpłatnego (niekomercyjnego) użytkowania program zabezpieczania naszego komputera. Jest on wyposażony w potrójną obronną ścianę ogniową. Ze wzgledu na konieczność podejmowania decyzji o kwalifikacji ruchu przez uzytkownika, jest to program dla zaawansowanych użytkowników. Program jest w wersji angielskojęzycznej.

III. Dodatki do MS Windows

1. Microsoft Malicious Software Removal Tool 1.31PL (7,3 MB)
Aplikacja wykonana przez Microsoft, służąca do usuwania szkodliwego oprogramowania z komputera (włączając w to Blastera, Sassera i Mydoom), oraz zabezpieczająca przed zainfekowaniem przez wirusy. Microsoft zaleca zainstalowanie tej aplikacji nawet gdy system działa prawidłowo.UWAGA: Nie zastępuje to programu antywirusowego!

2. Service Pack 2 do Windows XP (260,35 MB)
Zbiór wszystkich uaktualnień systemu Windows XP z 12.10.2005 r. czyli zestaw łatek i uaktualnień dla systemów z rodziny Windows XP w wersji polskiej.

IV. Programy sprawdzające bezpieczeństwo naszego komputera

1. PC Security Test 7.2.0 (1 MB)
PC Security Test to program sprawdzający odporność twojego sytemu Windows na różnego rodzaju zagrożenia takie jak wirusy, oprogramowanie szpiegowskie i hakerzy. Program symuluje działanie wirusa, programu typu spyware i hakera, sprawdzając przy tym odpowiedź programów zabezpieczających (firewalla, programu antywirusowego i antyszpiegowskiego).
Uwaga: program nie zawiera żadnych wirusów!


Ostatnia aktualizacja strony: 5.09.2008
 INFORMACJE
Copyright © 2007 [Radio-Telecom]. All rights reserved | Design by: Projektowanie stron e-Media Małopolska
Wszystkie wymienione na tych stronach nazwy produktów lub usług objęte ochroną prawną należą do ich właścicieli i są wymienione jedynie ze względów informacyjnych.
We wszelkich sprawach związanych z usługami dostępu do internetu i zawartością niniejszych stron prosimy o kontakt.