USŁUGI
Cyfrowa telewizja kablowa - Najwyższa jakość obrazu i dźwięku !!!


Pragniemy Państwu przedstawić wyjątkową ofertę na usługi cyfrowej telewizji kablowej 3 generacji. Proponujemy Państwu do wyboru 2 pakiety telewizyjne.

Pakiet Podstawowy

Pakiet dedykowany jest osobom, którym wystarczy dostęp do ponad 68 polskojęzycznych kanałów telewizyjnych. Pakiet ten oferowany jest wraz z bezpłatnym wypożyczeniem dekodera w promocji zarówno 12 jaki i 24 miesięcznej.
Lista kanałów wchodzących w skład pakietu podstawowego

Pakiet Wielotematyczny

Pakiet dedykowany jest osobom, pragnącym mieć dostęp do ponad 121 kanałów TV w standardzie wraz z możliwością rozszerzenia ilości kanałów w/g własnych potrzeb o dowolny układ pakietów tematycznych, pakietów premium, a nawet pojedynczych kanałów HD z pośród ponad 190 kanałów bedących w ofercie.
Pakiet ten oferowany jest wraz z bezpłatnym wypożyczeniem dekodera w promocji zarówno 12 jak i 24 miesięcznej.
Lista kanałów wchodzących w skład pakietu wielotematycznego

Więcej dokumentów dotyczących telewizji cyfrowej oraz pakietów Internet + Telewizja cyfrowa dostepnych jest w Dziale DOKUMENTY oraz w Dziale PROMOCJE

Wszystkich Państwa mieszkajacych w zasięgu naszej infrastruktury światłowodowej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na cyfrową telewizję kablową najnowszej generacji.

Aktualnie oferta naszej telewizji obejmuje ponad 200 kanałów telewizyjnych w tym 55 kanały emitowane sa w jakości HD, a 5 kanałów w jakości HD i w technologii obrazu trójwymiarowego.
Na całej trasie od nadawcy do dekodera zlokalizowanego przy odbiorniku TV u Abonenta sygnał telewizyjny przesyłany jest w technologii cyfrowej i nie jest w żaden sposób modyfikowany. Rozwiązanie takie pozwala na uzyskanie na ekranie odbiornika telewizyjnego Abonenta najwyższej jakość obrazu i dźwięku identycznej z tą, jaka wysyłana jest od nadawcy.
Do abonenta sygnał TV doprowadzany jest tym samym przewodem, co Internet. W przypadku korzystania z obu usług, w uzgodnionym miejscu w mieszkaniu następuje rozgałęzienie przewodu i rozprowadzenie przewodów do komputera lub routera oraz dekodera telewizji cyfrowej umieszczanego przy telewizorze.
Stosowane przez nas dekodery firmy Motorola, MAG oraz Zyxel obsługują jakość HD obrazu i posiadają mozliwość podłączenia zarówno nowych telewizorów panoramicznych poprzez złacze HDMI, jak i starszych modeli poprzez złącze analogowe (SCART). Po podłaczeniu zewnętrznej pamięci w postaci dysku twardego lub pamieci Flash bez dodatkowych opłat uzyskuje się automatycznie możliwość nagrywania wskazanych programów.
Dekoder wyposażony jest w pilota, za pomocą którego można sterować wszystkimi funkcjami dekodera oraz dokonać jego konfiguracji.


Ostatnia aktualizacja strony: 9.08.2012
 INFORMACJE
Copyright © 2007 [Radio-Telecom]. All rights reserved | Design by: Projektowanie stron e-Media Małopolska
Wszystkie wymienione na tych stronach nazwy produktów lub usług objęte ochroną prawną należą do ich właścicieli i są wymienione jedynie ze względów informacyjnych.
We wszelkich sprawach związanych z usługami dostępu do internetu i zawartością niniejszych stron prosimy o kontakt.